Stavebníctvo
Lukáš Teluch
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
- Obec
- Novoť
- Od roku
- 2014
- IČO
- 47 930 705
Lukáš Teluch
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 029 55 Novoť
- Na trhu od
- 1. októbra 2014
- IČO
- 47 930 705
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.22)
- Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Podnikanie v číslach
- 12
- rokov na trhu
- 2014
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Lukáš Teluch
Lukáš Teluch – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Novoť. Podniká od 1. októbra 2014.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Lukáš Teluch
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 47 930 705
- Dátum vzniku
- 1. októbra 2014
- Miesto podnikania
- 029 55 Novoť
- Živnostenský register
- Okresný úrad Námestovo, vložka č. 560-20005
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.22)
- Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Lukáš Teluch zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení - elektrických
-
Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Lukáš Teluch?
Miesto podnikania je v obci 029 55 Novoť.
Čím sa Lukáš Teluch zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení; inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie.
Aké je IČO – Lukáš Teluch?
IČO je 47 930 705.
Odkedy podniká Lukáš Teluch?
Podnikanie začalo 1. októbra 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.